środa, 10 grudnia 2014

Złóż życzenia

Dziś składamy je przesyłając pocztą, sms'em, lub w formie e-kartki. Także w takiej formie warto zadbać o estetykę i wyraz artystyczny. Dostępnych jest wiele programów. My wybraliśmy na zajęcia 3 aplikacje online. Warunek: życzenia z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku 2015 składamy w języku niemieckim. Przestrzeń dla twórców z gimnazjum oczywiście wirtualna:


4 komentarze:

 1. Fajne te kartki!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. SUPER PROGRAM

  OdpowiedzUsuń
 3. Program piZap bardzo mi się podoba, ponieważ można zrobić piękne kartki świąteczne. Zachęcam do używania tego programu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie uczniowie z klasy IG! Bardzo świątecznie się zrobiło na blogu dzięki Waszym pięknym i kolorowym kartkom. Mam nadzieję, że będziecie korzystać z zaproponowanych programów w przyszłości i przygotujecie także inne pomysłowe grafiki. Gratuluję projektów i prawidłowego wykonania zadania przez większość z Was.
  Pamiętajcie - jednym z kryteriów było umieszczenie życzeń w języku niemieckim. Przejrzyjcie prace i powiedzcie, które wymagają drobnej korekty i uzupełnienia. Czekam na brakujące kartki do poniedziałku, godz. 20.00. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń